İmplant Planlama ve Simülasyonu

Curved MPR sayfasında kesitleri oluşturduktan sonra programımızdaki özellik sayesinde implant yerleştirilebilir. simgesi seçildiğinde implant çapının ve boyunun yazılabileceği bir tablo ortaya çıkar. Ölçüler yazılınca create tıklanır. Kesitler üzerindeki implan görüntüsünün konumu ve aksı değiştirilebilir. Böylelikle yerleştirilmesi düşünülen implantın operasyon öncesindeki konumu gözler önüne serilir.

İmplant planlama ve simülasyon programımızın kütüphanesinde 50'den fazla firmanın değişik çap ve boyda implantları bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz firmanın implantları ile yaptığımız planlamayı ister merkezimizde ister size ilettiğimiz CD'de inceleyebilirsiniz.

Hastalarınızda implantyerleştirirken cerrahi uygulamayı risksiz ve konforlu hale getiren surgiguide (cerrahi kılavuz) yapımı da implant planlama ve simülasyon programımız ile hazırlanmaktadır. (Bu kılavuz Boyut Radyoloji aracılığıyla uygulanmaktadır.)

Surgiguide (Cerrahi Kılavuz) Sisteminin Faydaları

  1. Öngörü ve Güvenirlik
  2. Estetik Sonuçlar
  3. Cerrahi Süresinin Kayda Değer Şekilde Kısalması
  4. Kesinleştirilmiş Bütçe Hesapları

Surgiguide Çeşitleri

Ameliyat esnasında, Surgiguide çene kemiğine (kemik - destekli rehberler) ya da dişlerin (diş - destekli rehberler) üzerine oturularak uygulanır.

1. Diş Destekli

2. Kemik Destekli

3. Mukoza Destekli