Kliniğimiz

Kliniğimiz 1999 yılından bu yana, çağdaş tanı yöntemlerini sağlıklı bir şekilde yararlanmalarını sağlayacak ileri teknoloji içeren cihazları ile özellikle dişhekimlerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bünyesindeki 1 radyoloji uzmanı, 2 dişhekimi, 1 radyoloji teknisyeni ve 1 sekreter ile bu görevini en iyi ve en doğru şekilde yürütmeyi amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz;

Kliniğimizde yetişkin ve çocuklar için ortopantomografi,posterior dişler için Bite-wing ,lateral ve antero-posterior sefalometrik grafiler ,El-bilek grafileri,TME radyografileri ve 3 boyutlu volumetrik tomografiler çekilmektedir.

 

 

 

 

 

Ulaşım; 

Kliniğimiz; Sevinç pastanesi yakınında Alsancak Devlet Hastanesinin karşısında 7. Katta’ dır ve İzmir’in her tarafından kolayca ulaşılabilir. Merkezimize tramvayla gelmek isteyenlerin Hocazade camii durağında inerek 5 dakika yürümeleri, otobüsle gelmek isteyenlerin Alsancak Devlet Hastenesi veya yine Hocazade camii durağında inerek 2 dakika yürümeleri yeterli olacaktır. Özel otoları ile gelmek isteyenler yakındaki Alsancak tam otomatik otoparkı veya okulların bahçelerinde bulunan otoparkları kullanabilirler. Yalnız okul otoparkları tatil ve mesai dışı zamanlarda kullanıma açılmaktadır. Ayrıca Alsancak vapur iskelesinden de ulasım sağlanabilir.